rychly kontakt +421 911 922 882 | e-mail: zz@meanderpro.sk
HomeE-shopSlužbyFotogaléria
Partneri

VHODNOSŤ LÁN.

MASTER.
Absolútna špička v sortimente značky Tendon. Extrémne ľahké laná malých priemerov a nízkej hmotnosti. Určená pre každodenné zaťaženie na umelých stenách, najnáročnejšie športové lezenie a extrémne výstupy v horách. Pri ich výrobe boli použité najnovšie technológie a skúsenosti našich vývojárov.

K impregnácii je používaný TEFLON®, ktorý je na oplet, prípadne aj jadro lana nanášaný revolučnou metódou TENDON NANOTECHNOLOGY. Vybraná laná sú potom vybavené konštrukciou opletu SBS.
Laná Master sú vyrobené pre všetkých extrémistov a náročných užívateľov.

AMBITION.
Najobľúbenejšie laná z ponuky značky Tendon. Výborné technické parametre, skvelý handling a všestrannosť predurčujú tieto laná k častému použitiu na skalách aj v horách.
TEFLON® nanášaný revolučnou metódou TENDON NANOTECHNOLOGY je absolútnou špičkou v impregnovanie lán. Vybrané modely lán sú vybavené konštrukciou opletu SBS alebo Bicolour, ktorý zvyšuje úžitkové vlastnosti výrobku.
Laná Ambition sú určené pre všetky lezcov s chuťou sa ďalej zlepšovať a pre ktorých je lezenie každodennou zábavou.

TRUST.
Najodolnejšie laná z kolekcie Tendon. Výborná odolnosť, dlhá životnosť a veľké množstvo pádov sú vlastnosti, pre ktoré sú laná tejto kategórie určená pre použitie v lanových centrách, horoškolách a špeciálnych a záchranných zložkách.
K impregnácii je používaný TEFLON®, ktorý je na oplet, prípadne aj jadro lana nanášaný revolučnou metódou TENDON NANOTECHNOLOGY. Laná TRUST sú určená úplným profesionálom s požiadavkami na maximálnu bezpečnosť a dlhú životnosť.

INDOOR.
Špičkové indoorové laná špeciálne vyvinutá a testovaná pre lezenie na umelých stenách a pre top rope istenie. Robustný oplet, praktický a ľahko identifikovateľný dizajn lán, dlhá životnosť, vynikajúcu manipulovateľnosť - špecifické parametre lán pre indoor lezenie.

TOUCH.
Laná a pomocné šnúry, ktoré sú vyrobené zo špeciálne upraveného polyamidu, ktorý im dodáva úplne unikátne užívateľské vlastnosti. Laná i šnúry vynikajú špičkovým "mäkkým" handling, ktorý evokuje návrat ku klasickým prírodným materiálom (bavlna a pod.), Zvýšenou odolnosťou proti zahrievanie pri rýchlom zlaňovanie, výbornou odolnosťou proti oderu a jednoduchým viazaním uzlov.